Bag It!

iOS Cihazlar İçin Bulmaca Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretli - 0,99$
  • Boyut 39.7 MB
  • Version 3.2.3
  • Dil İngilizce
  • Firma Hidden Variable Studios
iOS işletim sistemli telefon ve tabletlerinizde sorunsuzca oynayabileceğiniz Bag It!; mobil kullancılara sıradışı bir bulmaca oyunu deneyimi sunan zor ve eğlenceli bir yapım.

iOS işletim sistemli telefon ve tabletlerinizde sorunsuzca oynayabileceğiniz Bag It!; mobil kullancılara sıradışı bir bulmaca oyunu deneyimi sunan zor ve eğlenceli bir yapım.

Oyundaki amacınız, bantta ilerleyen market ürünlerini kese kağıdına en uygun bir biçimde dizmeye çalışmak. Her ne kadar oyunun amacı sözde kolay gibi gelse de, pratikte o kadar da kolay olmadığını deneyince anlayacaksınız. Ancak oyunun zorluğu en az o kadar da eğlenceyi yanında getirmekte. 

Genel olarak dikkat etmeniz gerekenler, ürünlerin şekillerine ve ağırlıklarına göre çantaya yerleştirmeniz. Hafif ürünlerin ezilmemesi için ağırların altta bulunması gerekiyor. Aynı zamanda ürünlerin şekilleri de çantayı maksimum şekilde doldurabilmeniz açısından önemli. Oyunun genel özelliklerini sıralarsak;

- 100'den fazla zorlu bölüm

- 3 farklı oyun modu

- 3 farklı sonsuz oyun modu

- 30'dan fazla başarım 

Her ne kadar ücretli olması bir dezavantaj gibi görünse de, Bag It oyunu ücretinin hakkını veren yapımlardan diyebilirim. Tavsiye edilir.

Daha Fazla Göster
Bag It! indir
DİĞER SÜRÜMLER